Preces atgriešanas noteikumi

  1. PRECES ATGRIEŠANA

1.1. Pircējam nesniedzot pamatojumu ir tiesības atgriezt preci 14 dienas pēc preces saņemšanas.

1.2. Prece ir jāatgriež tās oriģinālajā iepakojumā ar visām preces detaļām, tai skaitā iepakojumu un lietotāja rokasgrāmatu. Iepakojumam, precei, lietotāja rokasgrāmatai un citām lietām, ja tādas bijušas, jābūt bez jebkādām lietojuma pazīmēm. Pircējs nebūs atbildīgs par bojātu iepakojumu vienīgi tad, ja iepakojumu nevar atvērt, neiznīcinot vai nesabojājot to. Ja pircējs ir sabojājis iepakojumu neuzmanības dēļ, bet iepakojumu bija iespējams atvērt bez bojājumiem, Advaita Adventures ir tiesīgs pieprasīt kompensāciju par nodarītajiem zaudējumiem.

1.3. Atgrieztās preces vai iepakojuma bojājumu gadījumā Advaita Adventures ir tiesības preci atpakaļ nepieņemt vai samazināt atgrieztās preces vērtību.

1.4. Preces atgriešanas gadījumā nepieciešams sazināties ar Advaita Adventures 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas, rakstot uz e-pasta adresi hello@advaitaadventures.lv, norādot preces pasūtījuma numuru, pircēja vārdu, preces nosaukumu un atgriešanas iemeslu.

1.5. Atgriešanas lēmumu par pieteikto preci Advaita Adventures pieņem 5 darba dienu laikā un nosūta pircējam e-pastā.

1.6. Pircējam 5 darba dienu laikā pēc Advaita Adventures lēmuma saņemšanas ir tiesības izteikt pretenzijas.

1.7. Preces atgriešanas gadījumā piegādes izdevumus sedz pircējs vai nogādā preci uz Advaita Adventures faktisko adresi – Balasta dambis 1, Rīga, iepriekš sazinoties ar Advaita Adventures.

 

  1. BOJĀTAS VAI NEPAREIZAS PRECES ATGRIEŠANA

2.1. Gadījumos, kad Advaita Adventures pircējam ir nosūtījis bojātu vai nepareizu preci, vai precei radušies bojājumi transportēšanas laikā, pircējam ir lūgums sazināties ar Advaita Adventures 14 dienu laikā, rakstot uz e-pasta adresi hello@advaitaadventures.com, norādot preces pasūtījuma numuru, pircēja vārdu, preces nosaukumu, atgriešanas iemeslu un preces defekta fotogrāfiju, ja iespējams.

2.2. Pēc bojātās vai nepareizās preces atgriešanas pieteikuma saņemšanas Advaita Adventures ar pircēju sazinās 5 darba dienu laikā, sniedzot informāciju par preces maiņu vai naudas atgriešanu.

2.3. Bojātas vai nepareizas preces gadījumā piegādes izdevumus sedz Advaita Adventures.

 

  1. DĀVANU KARTES UN PRECES AR ATLAIDI

3.1. Iegādātās dāvanu kartes netiek pieņemtas atpakaļ un netiek mainītas pret naudu.

3.2. Preces, kas iegādātas ar atlaidi, atpakaļ netiek pieņemtas un naudas atmaksa netiek veikta, izņemot bojātas vai nepareizas preces (skatīt šo noteikumu 2. punktu).

 

  1. NAUDAS ATMAKSA

4.1. Naudas atmaksa tiek veikta 14 dienu laikā kopš Advaita Adventures uz pircēja norādīto e-pastu nosūtījis apstiprinājumu par pieņemto lēmumu par naudas atgriešanu. Naudas atmaksa tiks veikta uz kontu, no kura saņemta samaksa par preci.

4.2. Naudas atmaksa tiek veikta tikai par preci. Piegādes izdevumi netiek atmaksāti.