PREČU IEGĀDES NOTEIKUMI

 

  1. Interneta veikalā www.advaitaadventures.lv visas preču cenas ir norādītas euro
  2. advaitaadventures.lv preču apraksti tiek veidoti pēc ražotāja sniegtās specifikācijas vai citur atrodamās informācijas un tie var mainīties atkarībā no preces ražotāja veiktajām izmaiņām, specifikāciju vai komplektācijas maiņas.
  3. advaitaadventures.lv patur tiesības nepiegādāt preci, ja klients ir veicis preces rezervāciju, bet nav veicis preces apmaksu noteiktajā laikā. (1dienas laikā, ja nav atrunāts cits termiņš)
  4. advaitaadventures.lv Lietotājs labprātīgi piekrīt sniegt ziņas par sevi, kas nepieciešamas preču iegādei un to piegādei. Lietotājs pats ir atbildīgs par sniegto ziņu patiesumu.
  5. Lai iegādātos preces www.advaitaadventures.lv, Lietotājs piekrīt, ka tiks reģistrēts klientu datu bāzē. Saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu, personas datu drošība tiek aizsargāta. Dati tiek saglabāti un izmantoti tikai preču pirkuma darījumu noformēšanai, kas iekļauj preču pasūtīšanu, maksājumu apstrādi, piegādi un pasūtījuma izpildi, un sniegto pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu, ieskaitot mārketinga aktivitātes. Advaita Adventures neizpauž datus par klientu veiktajiem pirkumiem trešajām pusēm, izņemot gadījumos, kad to pieprasa Latvijas Republikas varas iestādes. Plašāka informācija par datu apstrādi pieejama ‘’Privātuma politika’’.
  6. Iepirkšanās kārtību www.advaitaadventures.lv nosaka LR Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 par Distances līgumu ar tā grozījumiem, kas izsludināti 2005.gada 15.martā. LR Ministru Kabineta Noteikumi nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam. Preces atpakaļ nosūtīšanas izdevumus ir jāsedz klientam.
  7. Preces atgriešana darbojas jebkurai internetveikalā iegādātai precei, kas atrodas oriģinālā iepakojumā, nav atvērta, lietota, vai mehāniski bojāta pēc tās iegādes. Plašākai informācijai skatīt “Preces atgriešanas noteikumi”.
  8. Advaita Adventures un Lietotāja saistību atruna ir spēkā veicot Lietotājam pasūtījumu jebkurā veidā, izmantojot e-veikalu, tālruni vai e-pastu.
  9. advaitaadventures.lv publicēto preču un cenu piedāvājumi ir spēkā, kamēr konkrētā prece ir noliktavā, ja vien pie konkrētā produkta nav norādīts savādāk.