VISPĀRĪGIE LIETOŠANAS NOTEIKUMI

VISPĀRĪGIE LIETOŠANAS NOTEIKUMI

 

 1. Vispārīgie noteikumi un nosacījumi nedrīkst būt pretrunā ar Latvijas Republikā piemērojamām tiesību normām, un nepieciešamības gadījumā (strīdu vai trūkstošas informācijas gadījumā) tos papildina spēkā esošās tiesību normas.
 2. Interneta veikala advaitaadventures.lv īpašnieks un uzturētājs ir D6 Group, SIA (reģ. nr.51203071371) – turpmāk Advaita Adventures.
 3. Apmeklējot www.advaitaadventures.lv, Jūs piekrītat Noteikumiem un apņematies tos ievērot. Lūdzam rūpīgi iepazīties ar Noteikumiem pirms pirkuma izdarīšanas.
 4. Advaita Adventures izmanto Shopify Inc platformu, kas nodrošina un apkalpo www.advaitaadventures.lv veikala platformu.
 5. Advaita Adventures ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt www.advaitaadventures.lv Noteikumus un jebkuras izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās tiek publicētas advaitaadventures.lv.
 6. advaitaadventures.lv dizains un publicētie materiāli ir autortiesību aizsardzības objekti.
 7. Publikācijām www.advaitaadventures.lv ir informatīvs raksturs. Advaita Adventures patur sev ekskluzīvas tiesības rediģēt, izdzēst vai ievietot www.advaitaadventures.lv jebkuru informāciju, izdzēst vai ievietot jebkuras preces vai pakalpojumus pārdošanai bez iepriekšēja brīdinājuma un paskaidrojuma.
 8. advaitaadventures.lv publicēto materiālu izmantošana ir saskaņojama ar Advaita Adventures un atsauce uz to ir obligāta.
 9. Noteikumu neievērošanas gadījumā Advaita Adventures patur tiesības atteikt klientam preču iegādi vai pakalpojumu sniegšanu, kā arī anulēt pasūtījumus vienpusējā kārtībā.
 10. advaitaadventures.lv veikto pasūtījumu līgumi netiek saglabāti.
 11. Jautājumu gadījumā par Noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar Advaita Adventures.
 12. Advaita Adventures klientu servisa darba laiks ir katru darba dienu plkst. 12:00 – 16:00.
 13. Klientu servisa kontaktinformācija: +371 26767222, hello@advaitaadventures.com